Twitter’ın NFT profil görüntüleme seçeneği yakında geliyor

Twitter'ın NFT profil görüntüleme seçeneği yakında geliyor

Twitter’ın NFT profil görüntüleme seçeneği ile NFT sahipleri ürünlerini sergileyebilecekler. Yeni Twitter NFT profil fotoğrafını görüntüleme seçeneği geliyor ve bazı kullanıcılar artık bu konuda bilgilendirilmeye başladılar bile.

Bazı kullanıcılardan şimdi profil resmi olarak yeni, altıgen bir biçimde gösterilecek ve mülkiyet kanıtı olarak bir blokzincirindeki NFT listesine doğrudan bir bağlantı sağlayacak bir NFT eklemeleri isteniyor.

Twitter’ın NFT profil görüntüleme seçeneği nedir?

Twitter, resmi entegrasyon sürecini başlatıyor. Bu da NFT sahiplerinin her bir NFT’nin orijinal bilgilerine arka uç bağlantısıyla sahipliklerini göstermelerini kolaylaştıracak ve bir resmin yalnızca gerçek sahibinin yeni profil resminde gösterebilmesini sağlayacak.

Twitter’ın NFT profil görüntüleme seçeneği yakında geliyor

Bu bağlantı kurulduktan sonra, profil ziyaretçileri, her bir NFT hakkında, üzerine dokunarak ek bilgileri görüntüleyebilir ve zincirde gösterildiği gibi hem sahibin hem de oluşturucunun bir listesine yol açar.

Twitter’ın NFT profil görüntüleme seçeneği yakında geliyor

Yeni sistem aynı zamanda önemli bir NFT sorununu da çözüyor; bu, herkesin sağ tıklayıp resminizi profil fotoğrafı olarak kaydedebilmesidir. Bu yeni yöntemle, yasa dışı kullanımı azaltan ve genel NFT sunum prosedürünü iyileştiren resmi altıgen biçimli PFP’ye yalnızca mülk sahibi erişebilecek.

Projelerin kendisinden ziyade topluluğa ve katılıma odaklanan NFT trendine kapılmış olanlar için, bu yeni Twitter profili görüntüleme seçeneği, diğer NFT koleksiyoncularını en son satın alımlarınız hakkında bilgilendirmenin yararlı bir yolu olabilir.

Twitter, tam bir sunum veya test hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamamasına rağmen, yeni özellik yakında kullanıcılara sunulacak gibi görünüyor.

Exit mobile version