in

Vodafone dijitalleşme tırı yola çıkıyor

Vodafone, işletmelere yönelik sunduğu en yeni dijital teknoloji çözümlerini tanıtmak üzere Türkiye’yi dolaşacak. #dijitalleşmeyolunda toplam 12 şehri gezecek olan Vodafone Dijitalleşme Tırı turuna 30 Eylül’de Adana’dan başlayacak. Tır, daha sonra sırasıyla Mersin, Gaziantep, Diyarbakır, Trabzon, Kayseri, Antalya, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli ve İstanbul’a gidecek. Vodafone Dijitalleşme Tırı ile yaklaşık 4 ayda 10 bini aşkın kişiye ulaşılması hedefleniyor.

 

İşletmelere uçtan uca çözümler

Dijitalleşme Tırı’nı ziyaret eden işletmeler, Dijital Skor da doldurarak dijitalleşmede hangi noktada olduklarını görebilecek ve ihtiyaçlarına göre kendileri için en doğru çözüme ulaşabilecek. Vodafone Dijitalleşme Tırı’nda aralarında Red Kontrol, Metro Ethernet; Araç ve Motor Takip; Güvenli Depo, Dijital Koruma; Onedio Reklam Hizmeti, Hedefli SMS; Kurumsal Sanal Ağ, Bulut Depo ve Sanal Sunucu’nun da bulunduğu toplam 20 dijital çözüm sergilenecek. Ziyaretçiler, Vodafone Business çözümleri hakkında ilk ağızdan bilgi alma ve ürünleri bire bir deneyimleme imkânı bulabilecekleri gibi, dilerlerse yalnızca ziyaretçilere özel kampanyalarla ürünleri satın alabilecek.

Red Kontrol çatısı altında bulunan “Verimli İş Takibi”, “Makine Takip” ve “Enerji Takip” çözümleriyle işletmeler, üretim tesislerinde zamanın nasıl yönetildiğini, makinelerin yeterli üretim yapıp yapmadığını, enerji giderlerini görüp bu doğrultuda önlemler alabilirken, işyerlerinin kontrolünü akıllı cihazları üzerinden tek tıkla yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BNP Paribas, blok zinciriyle ilk gerçek zamanlı ödemeyi yaptı

Vodafone

İşletmeler ayrıca, kamera ve alarm sistemi ile işyerlerini her zaman koruma altında tutabiliyor. Mobil cihazlarını ise Dijital Koruma çözümüyle koruyabiliyor.

Dijitalleşme Tırı’nda e-ticaret konusunda danışmanlık hizmeti de verilecek. Tırda gün boyu bir e-ticaret danışmanı olacak ve ziyaretçilerin bu konudaki sorularını yanıtlayarak e-ticaretle ilgili bilgi verecek.

Elektronik atıklar kodlama sınıfına dönüşecek

Çevreyi korumaya yönelik projelerini sürdüren Vodafone, Dijitalleşme Tırı ile gittiği illerde elektronik atık da toplayacak. Toplanan e-atıkların geri dönüşümünden elde edilecek gelirle, Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat işbirliğiyle yürütülen “Yarını Kodlayanlar” projesi kapsamında Anadolu’da bir kodlama sınıfı oluşturulacak.

 

 

Vodafone Sportive’i geleceğe hazırlayacak.