in

Vodafone, Netflix tarifelerini tanıttı

Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, Red abonelerine sunduğu yenilikçi 4.5G servislerine bir yenisini ekledi. Dünyanın en büyük internet televizyonu Netflix’in Türkiye’de işbirliği yaptığı ilk operatör olan Vodafone, bu kapsamda Vodafone 4.5G Red tarifeleriyle birlikte iki farklı Netflix üyelik paketi sunacak. Vodafone Red aboneleri ayda sadece 9,90 TL’ye 1 GB internet paketi satın alarak 83,99 TL değerinde 3 aylık hediye Netflix üyeliği alabilecek.

Diğer yandan, Netflix lansmanına özel geliştirilen yeni “4.5G Red 10” tarifesiyle abonelere 3 ay hediye Netflix üyeliğinin yanı sıra ayda sadece 69 TL’ye 10 GB mobil internet ve her yöne 2000 dakika sunulacak.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, dijital bağlantılı yaşamı aboneleri için kolay ve erişilebilir kılacak yenilikçi ürün ve servisler sunmaya devam ediyor. Abonelerine en iyi “Vodafone 4.5G” deneyimini yaşatmayı hedefleyen Vodafone, 190’ı aşkın ülkede 83 milyonun üzerinde üyesiyle dünyanın en büyük internet televizyonu olan ve kısa bir süre önce Türkçe hizmet vermeye başlayan Netflix’in Türkiye’de işbirliği yaptığı ilk operatör oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Netflix şifresini yasal olarak paylaşmanın yolu bu eklentide

Netflix lansmanına özel Red tarifesi
Üyelerine diledikleri yerde diledikleri zaman dilediklerini izleme özgürlüğü sağlayan Netflix, Türkiye’de ilk defa Vodafone 4.5G Red tarifeleriyle birlikte iki farklı paket halinde sunulacak. Buna göre, Vodafone’un Netflix lansmanına özel olarak geliştirdiği yeni “4.5G Red 10” tarifesindeki aboneler hiçbir ek ücret ödemeden, diğer Red aboneleri ise ayda sadece 9,90 TL’ye 1 GB internet paketi alarak 83,99 TL değerinde 3 aylık hediye Netflix üyeliğine sahip olabilecek.

Diğer yandan ayda 69 TL’den satışa sunulacak yeni “4.5G Red 10” tarifesiyle abonelere 10 GB mobil internet, her yöne 2000 dakika, Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşmanın yanı sıra Vodafone TV, Call+, GüvenliNet, Güvenli Depo (+500 GB yedekleme alanı), Spotify Premium veya Digiturk Play Sinema Paketi’nden oluşan zengin 4.5G servislerinden yararlanma imkânı da sağlanacak.

Ender Buruk: “Netflix ile her an her yerden televizyon izleme özgürlüğü sunuyoruz”
Netflix’in dijitalleşmenin ulaştığı ve ulaşacağı boyutları göstermesi bakımından önemli bir örnek olduğunu belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Netflix çocuk koruması için şifre özelliğini yeniledi

“Netflix gibi online içerik sağlayıcıların sunduğu tüketilebilir içerik çözümleri, akıllı telefon penetrasyonunun ve mobil veri kullanımının arttığı günümüzde dijitalleşmenin en önemli açılımlarından biri oldu. Vodafone olarak, dijital dönüşüm vizyonumuz doğrultusunda dünyanın lider içerik sağlayıcılarıyla işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda, dünyanın en büyük internet televizyonu Netflix’in Türkiye’de işbirliği yaptığı ilk operatör olduk. Netflix ile içerik servislerindeki gücümüzü artırırken, Türkiye’de bir ilk olan bu işbirliğiyle Red’li abonelerimize Netflix üyeliğini tarifelerimize ek tekliflerle sunuyoruz. Buna göre, ‘4.5G Red 10’ tarifesindeki abonelerimiz hiçbir ek ücret ödemeden, diğer Red abonelerimiz ise ayda sadece 9,9 TL’ye 1 GB internet paketi alarak 3 ay hediye Netflix üyeliği alabilecek. Netflix işbirliğimizle Red’li abonelerimize diledikleri yerde, diledikleri zaman, diledikleri filmi ya da diziyi izleme özgürlüğü sunacağız. Vodafone Red kullanıcılarına en iyi ‘Vodafone 4.5G’ deneyimini sağlamak üzere zengin internet ve içerik servisleri sunmaya devam edeceğiz.”

Netflix yeni bir dijital kültür
Dünyanın birçok ülkesinde kullanıcıları için yeni bir “dijital kültür” olma yolunda hızla ilerleyen Netflix, popüler diziler, son çıkan filmler, klasikler, Oscar kazanan filmler, ilgi alanlarına göre televizyon programları, çocuklar için programlar dahil farklı kategorilerde içeriklerin yanı sıra özgün televizyon dizi ve programları da sunuyor. Kendi sayfalarına girerek sınırsız sayıda dizi ya da film izleyebilen Netflix aboneleri, bu yayınları akıllı televizyonlardan oyun konsollarına, blu-ray oynatıcılardan tabletlere kadar bütün ekranlardan takip edebiliyor. Vodafone Red abonelerine de sunulan Netflix Standart Paket ile aynı anda 2 farklı ekrandan bütün HD filmler ya da diziler izlenebiliyor. Netflix, son olarak, yerel dilde sunduğu içerikleri ve altyazı seçeneklerini artırarak önemli bir hizmete daha imza attı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Wi-Fi ile arama nedir, nasıl kullanılır?

Vodafone’un Netflix kampanyasından yararlanmak isteyenlerin www.vodafone.com.tr adresini veya Vodafone Cep Merkezleri’ni ziyaret etmeleri yeterli oluyor.