Teknoloji

Vodafone’dan bahara özel Red

Yazı:  | 

Vodafone Red Bahar Kampanyası’yla, tüm Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2 GB internet sınırlı süreyle sadece 45 TL’ye Red’lilere sunuluyor.

Red dünyasıyla tanışmak isteyenler www.vodafone.com.tr/Red adresinden iletişim bilgilerini bırakarak veya 0850 250 20 55 numaralı telefonu arayarak, Red kampanyaları ile ilgili bilgi alabiliyor ve Red Özel Satış Ekibi’ni bulundukları yere çağırabiliyorlar.

Vodafone Red’liler tüm Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşuyor. Ayrıca Red’liler, hiçbir ek ücret ödemeden ve ek bir işlem yapmadan tarifelerindeki her yöne dakikalar kapsamında 22 ülkedeki tüm cep, ev ve iş numaralarıyla konuşabiliyor. Yurt dışına çıkan Vodafone Red’liler, 23 ülkede tarifelerindeki tüm dakika, SMS ve interneti, Türkiye’deymiş gibi kullanabiliyor.

Vodafone Red dünyasına gelenler Red avantajlarına da sahip oluyor. Avantajlar arasında; özel müşteri temsilcisi, Red’lilerin ailelerine özel %30 aile indirimi ve diğer cihazlarla internet kotasını ücretsiz paylaştırma yer alıyor. Havalimanına özel şoförlü VIP transfer hizmeti, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bodrum havalimanlarında ücretsiz lounge kullanımı, Budget’tan %50 indirimli araç kiralama, sinemalarda 1 bilet alımına 2. bilet hediyesi, Jolly vf ender burukTur’dan otel ve turlarda geçerli hediye çekleri, seçkin restoranlarda %25’e varan indirimler, Hillside Beach Club ve City Club’larda özel avantajlar Red’lileri bekliyor. Ayrıca, Vodafone’un İKSV resmi iletişim sponsorluğu kapsamında İKSV Salon etkinliklerinde bir bilet alana bir bilet hediye fırsatı da Red’lilerin oluyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi: “Abonelerimizin hayatını kolaylaştırdığımız Vodafone Red dünyasında, uçtan uca iletişim hizmetlerine ek olarak sürekli yeni fırsatlar sunmayı hedefliyoruz. Herkes özgürce iletişim kurabilsin diye yeni bahar kampanyamızı hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Vodafone Red Bahar Kampanyasıyla tüm Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2 GB interneti içinde sınırlı sayıda Vodafone Red tarifemizi sadece 45 TL’ye abonelerimizle buluşturuyoruz. Vodafone Red dünyasıyla artan mobil iletişim ihtiyaçlarını uçtan uca karşılarken, Red’lilere hayatı kolaylaştıran fırsat ve sürprizler sunmayı sürdüreceğiz.”