Wattpad hesap silme nasıl yapılır?

Wattpad hesap silme nasıl yapılır?

Wattpad hesap silme, gerekli adımları izlediğiniz takdirde oldukça kısa bir işlemdir. Dünyanın en popüler hikaye ve roman paylaşım platformlarından biri olan Wattpad, ücretsiz ve okur yazarların aynı ağda buluştuğu bir mecradır. Keşfet bölümü üzerinden ilgilendiğiniz kitabı seçebildiğiniz ya da belli bir kategorideki içerikleri görebileceğiniz Wattpad’de, dilediğiniz zaman telefondan ya da bilgisayardan hesabınızı silmeniz de mümkün.

Adım adım Wattpad hesap silme

Hesap kapandıktan sonra tekrar giriş yapmayın, zira Wattpad hesabı kendi kendini yenileme özelliği ile, hesabınızın kapanma işlemini göz ardı ederek tekrar aktif hale gelecektir.

Hesabınızı kapattıktan sonra giriş yapmak için çabaladıysanız, profil linkinize bir kere göz atarak, hesabınızın kapanıp kapanmadığını kontrol edebilirsiniz. Wattpad hesap silme adımları, işte bu kadar kolay.

Wattpad hesap silme işleminden önce bilmeniz gerekenler

Hesabınızı kapatmaya karar verirseniz, yani kullanıcı adınızdan vazgeçmiş olursunuz ve bu herkes tarafından kullanılabilir ve hesabınızı geri yükleyemezsiniz.

Ancak oturum açarak hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz

Wattpad hesap silme ile bir daha ulaşamayacağınız veriler

Wattpad hesabım kapalı mı, işte kontrol etme yolu

Hesabınızın silinip silinmediğini kontrol etmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin:

Wattpad hesap silme nasıl yapılır?

Wattpad hesabım silindi mi, nasıl emin olabilirim?

Yukarıdaki yöntemlerle Wattpad hesap silme işleminiz gerçekleşmediyse ya da hesabınız bir türlü kapatılamıyorsa, resmi web sitesindeki yardım bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Exit mobile version