iPhone’da iki farklı WhatsApp hesabı nasıl kullanılır?

Adım adım kılavuzumuzu izleyerek iPhone'da iki farklı WhatsApp hesabı nasıl kullanılır öğrenebilirsiniz

WhatsApp iki farklı numara kullanma (iOS)

iPhone’da WhatsApp iki farklı numara kullanma yollarını sizler için derledik. Çift SIM özelliği, son yıllarda piyasaya sürülen neredeyse her yeni akıllı telefonda standart haline geldi. Bu özelliği kullanarak aynı cihazda iki farklı telefon numarası kullanabilirsiniz. Profesyonel amaçlar için özel bir telefon numarası ve özel kullanım için başka bir telefon numarası olanlar için bu özellik, gerçekten yararlıdır.

WhatsApp iki farklı numara kullanma yolları (iOS)

Dünyanın en popüler sohbet yazılımlarından biri olan WhatsApp ne yazık ki tek bir cihazda iki farklı hesaba sahip olmanıza izin vermiyordu. Çoğu Android kullanıcısı, tek bir cihazda birden fazla WhatsApp hesabı kullanmak için akıllı telefonlarında ‘Çift WhatsApp’ oluşturmak zorunda kalıyor ve uygulama klonlama özelliğini kullanır.

WhatsApp iki farklı numara kullanma (iOS)

Buradaki ilginç özellik, iPhone’unuzda iki WhatsApp hesabı kullanmanıza izin verdiği için WhatsApp Business’ı kullanmak.

İş uygulaması, standart sürüme benzer, ancak şirket sahipleri için ideal hale getiren bir dizi ek özellik içerir. WhatsApp artık bu iki platformu da iki farklı telefon numarasıyla aynı cihazda kullanmanıza olanak tanıyor.

WhatsApp Business’ı App Store’dan iPhone’unuza indirin.

Aşağıdaki adımları izleyerek, iPhone’unuzda iki WhatsApp hesabı kullanabilirsiniz:

Bu yazımız da ilginizi çekebilir
WhatsApp zil sesi değiştirme (iPhone & Android)

WhatsApp iki farklı numara kullanma (iOS)

Gördüğünüz gibi işlem telefonunuza bir oyun yüklemek kadar kolay. Bu şekilde, iPhone’unuzda iki WhatsApp hesabını nasıl kullanacağınızı öğrendiniz. Neden şimdi denemiyorsun?

Exit mobile version