WhatsApp, iOS sürümüne tepki bildirimleri özelliğini getirecek

iOS için WhatsApp, Messenger ve Instagram'a benzer bir mesaj tepki özelliği içerecek

WhatsApp, iOS sürümüne tepki bildirimleri özelliğini getirecek

WhatsApp şu anda iOS kullanıcılarına yeni bir beta sürümü dağıtma sürecinde ve yeni bir tepki bildirimleri özelliğini test ediyor.

WABetaInfo’ya göre WhatsApp, 2.22.2.72 sürüm numarasıyla TestFlight beta Programı aracılığıyla yeni bir güncelleme yayınladı. Rapor, en son beta yükseltmesiyle WhatsApp’ın kullanıcıların tepki bildirimlerini kontrol etmesine izin vereceğini söylemeye devam ediyor.

WhatsApp’tan iOS için tepki bildirimleri

Popüler sohbet uygulaması artık Messenger ve Instagram’a benzer bir mesaj tepki özelliği içerecek. Bu platformlarda mesajlara emoji’lerle tepki vermek mümkün.

Platform şimdi, en son güncellemeyle, birisi mesajlarına tepki verdiğinde iOS kullanıcılarının bilgilendirilmelerini sağlayacak bir özellik içeriyor.

WhatsApp, iOS sürümüne tepki bildirimleri özelliğini getirecek

WABetainfo tarafından paylaşılan ekran görüntüsü, WhatsApp beta programına üye olan iOS kullanıcılarının bildirim ayarları bölümünden “Reaction Notifications” adlı yeni bir seçeneğe erişebileceğini ortaya koyuyor. Şirket şu anda özelliği geliştiriyor ve henüz kullanıcılara sunulmadı. Benzer araçlar daha önce birden fazla platformda gözlemlendi ve bu, şirketin yakında tepki bildirimlerini yayınlayacağını gösteriyor.

WhatsApp ayrıca iOS’ta Grup bildirimlerinin yeniden tasarlanmış bir sürümü üzerinde de çalışıyor.

Exit mobile version