in ,

WireCard Get Together’da e-para çözümleri konuşuldu

Wirecard Get Together e-para

WireCard Türkiye tarafından düzenlenen WireCard Get Together etkinliklerinin bu sene ilki gerçekleşti. Hem dünyada hem Türkiye’de e-para uygulamalarının ve çözümlerinin konuşulduğu etkinlikte Wirecard Çözüm Danışmanı Sertaç Yay ve dünyanın dört bir yanındaki serbest çalışanların ödemelerine aracılık eden Rimuut’un, Büyüme Lideri Serhat Maraşlıgil birer sunum gerçekleştirdi. Bundan sonraki dönemlerde, etkinliğin belirli aralıklarla tekrar edileceğini açıklayan WireCard Türkiye, bu sayede fikirlerini herkesle paylaşmayı ve katılımcılarıyla fikir alışverişinde bulunmayı amaçlıyor.

Almanya’nın en değerli finans kuruluşu ve Frankfurt Borsası’nda işlem gören ilk 30 teknoloji şirketinden biri olan Wirecard AG çatısı altında faaliyet gösteren Wirecard Türkiye, Kasım ayında WireCard Get Together etkinliklerinin ilkini başlattı. Bu seneki etkinlikte e-para konusu gündeme alındı.

Dünyada ve Türkiye’de e-para uygulamalarının ve çözümlerinin anlatıldığı buluşmada, Wirecard Çözüm Danışmanı Sertaç Yay, e-para’nın sektördeki yerini ve gelecekte sunacağı fırsatları anlattı. Aynı zamanda WireCard’ın bu alandaki faaliyetlerinin Türkiye’de bir ilk olduğunu da belirtti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Enuygun.com Wirecard'ı seçti