in

“Yaparsın” reklam filmleri kısa sürede 1,5 milyon görüntülemeyi aştı

Samsung Galaxy S7 edge’in “#yaparsın” temalı yeni reklam kampanyası 3 gün içerisinde 1,5 milyon izlenme başarısı elde etti.
Samsung Electronics Türkiye, olimpiyatlara katılan en genç Türk jimnastikçi Tutya Yılmaz ile başlattığı reklam kampanyasını bir adım ileri taşıyor. Yeni reklam filmleri, #Yaparsın teması çerçevesinde beş gencin başarı öyküsüne odaklanırken, izleyicilere gönülden istenen her şeyi başarmanın mümkün olduğu konusunda ilham veriyor.

Youtube, Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden izleyicilerle buluşan 6 reklam filmi toplamda 1,5 milyona yakın izlenme başarısı yakaladı.

Samsung’un ödüllü telefonu Galaxy S7 edge için hazırlanan kampanyada, ürünün yeni mavi modeli de tanıtılıyor. Reklam filmlerinde, Dağ Koşusu Balkan Şampiyonu Yasemin Zengin, Paletli Yüzme Gençler Dünya Şampiyonu Ömer Faruk Saydam, uluslararası ödüllü moda tasarımcısı Ece Gözen, uzaya gidecek Türk genci Halil Kayıkcı ve lisedeyken çektiği kısa film Cannes Film Festivali’nde gösterilen yönetmen Umut Delimehmet rol alıyor.

Yönetmenliğini Eralp Vardar’ın yaptığı; Sertab Erener, Şebnem Ferah ve Demir Demirkan’ın ortak çalışması olan “Aaa” şarkısının kullanıldığı reklam filmleri, Cheil Worldwide Turkey imzası taşıyor. Bu filmlerde, Samsung’un Galaxy S7 edge, Gear S3, Gear VR ve IconX ürünleri kullanıldı. Türkiye’nin farklı bölgelerinde gerçekleştirilen çekimler, beş günde tamamlandı.

Samsung’un Reklam Filmini ve 5 gencin başarı hikayelerini, Samsung Türkiye’nin YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=a1M8z4px-8A

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Google Asistan, Bixby’nin yerini alabilir