in

Youtube Vanced: Bedava premium uygulaması nasıl kurulur?

Youtube Vanced nasıl kurulur? Bedava Youtube Premium
Youtube Vanced nasıl kurulur?

Youtube Vanced nasıl kurulur?

Youtube Vanced, Youtube Premium özelliklerini bedava olarak kullanmanıza imkan tanıyan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, Youtube Premium ile paralı olarak sunulan arka planda ses çalma, videolar için küçük ekran modu, videoları reklamsız izleme gibi bir çok özellik tamamen ücretsiz bir hale gelir.

Peki son günlerde Android kullanıcıları tarafından büyük bir rağbet gören Youtube Vanced nasıl kurulur? Youtube Vanced kurulumu oldukça kolay bir uygulamadır. İşte Youtube Premium’u ücretsiz olarak sunan YouTube Vanced’i kurmak için takip etmeniz gereken adımlar;

 • İlk olarak YouTube Vanced uygulamasının resmi web sitesiniz ziyaret edin.
 • Telefonunuz rootsuz ise ilk olarak MicroG isimli uygulamayı indirin ve telefonunuza yükleyin. Şayet bu uygulamayı kurmazsanız Youtube uygulamsı hata verebilir.
 • Ardından aynı site üzerinden Vanced uygulamasını indirin.
 • Son olarak Google Play Mağazası’nda yer alan Split APKs Installer (SAI) isimli uygulamayı indirin.
 • Split APKs Installer (SAI) uygulaması üzerinden, Vanced için indirdiğiniz .apks uzantılı dosyayı bulun ve Install seçeceğine dokunarak telefonuna kurun.
 • Bu işlemin ardından Youtube Vanced telefonunuza kurulacaktır.

Tüm bu adımları tamamladıktan sonra Youtube Premium özelliklerini, tamamen ücretsiz bir şekilde sunan Youtube Vanced’i istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Youtube Vanced özellikleri

 • İçerisinde yer alan reklam engelleme özelliği sayesinde, Youtube’daki reklamları engeller.
 • Videoları sınırsızca arka planda çalabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir müziği dinlemek için, tuş kilidinizin açık olmasına gerek kalmaz.
 • Dilediğiniz videoları, uygulamadan çıkarak da izleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde videolar küçük bir pencerede telefon ekranınızda yer almaya devam eder.
 • Youtube videolarını en üst çözünürlükte izleyebilir, Youtube’un sizlere sunduğu tüm özelliklere aynı şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Ses ve parlaklık düzeylerini video izlerken, parmak işaretlerinizle ayarlayabilirsiniz.

Youtube Vanced güvenilir mi?

Youtube Vanced, Youtube videolarını izlemenize imkan sunan üçüncü taraf bir uygulamadır. Ve diğer tüm üçüncü taraf uygulamalar gibi bazı riskler barındırmaktadır. Uzun bir süredir piyasada bulunan uygulama ile ilgili henüz bariz bir şikayet bulunmamaktadır.

Google ve Youtube şirketleri de henüz bu uygulamaya karşı herhangi bir şekilde harekete geçmemişlerdir. Nitekim, Youtube Vanced, Google’ın daha önce savaş açtığı uygulamalar gibi, video indirme işlemine izin vermemektedir. Bu da Youtube Vanced’in Google ve Youtube politikalarına uygun olduğu izlenimini vermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Android telefona Microsoft xCloud indirme [Nasıl Yapılır]