in

Armut.com, “İyi ki Yanımızda” reklam filmini yayınladı

Armut.com iyi ki yanımızda

Ev hizmetleri ile ilgili pratik çözümler sağlayan Armut.com, iyi ki yanımızda diyerek yeni reklam filmini yayınladı.

İnsanların evlerinde yaşadığı problemleri kolayca çözebileceklerini vurgulayan reklam filminde, evlerine yeni taşınmış genç bir çifti görüyoruz. Yeni yuvalarını kurmak için çabalayan çiftin yardımına, Armut.com yetişiyor. Evdeki nakliyat, boya, tadilat gibi işleri Armut.com sayesinde basit bir şekilde halleden çift sıcak yuvalarının tadını çıkartıyor. Bunlar olurken Armut’un çiftin yanında olduğu duygusal bir dille anlatılıyor ve Armut.com üzerinden ulaşılabilen birçok farklı hizmetin hayatın her anında çözüm ortağı olduğu vurgulanıyor.

Armut.com #İyiKiYanımızda reklam filmi, pandemi dönemindeki araştırmaları baz alıyor

Armut Pazarlama Direktörü Gizem Ekiz “Yeni reklam filmimizi özellikle pandemi döneminde yaptığımız araştırmalarda ön plana çıkan bir konsept üzerine inşa ettik. Bu dönemde evimizle kurduğumuz duygusal bağ arttı. Birçok kullanıcımızdan mutlu ve huzurlu yuvalarını kurarken hangi Armut hizmetlerinden yararlandıklarını çokça duyduk. Reklam filmimizde çiftimizin hayatlarından kesitler sunarken de arka planda Armut’un sunduğu farklı ev hizmetlerine ve mobil uygulamayla hizmetlerimizin ne kadar ulaşılabilir olduğuna dikkat çekmek istedik” dedi.

Marka bir önceki reklam kampanyasında da olduğu gibi kreatif ajansla çalışmadan, yaratıcı süreçlerini kendi içinde yöneterek bu kampanya filmini hazırladı. Reklam filmi TV ve dijital kanallarda izleyiciyle buluşuyor.

Reklam Künyesi:

Reklamveren: Armut.com

Reklamveren Marka Ekibi: Gizem Ekiz, Cansu Uludağ, Kutay Yapar

Reklamveren Kreatif Ekibi: Cengiz Sarı, Çiğdem Özkan

Yapım Şirketi: Y Generation Films

Yönetmen: Aykut Alp Ersoy

Prodüktör: Canan Altınbulak

Görüntü Yönetmeni: Alican Akgün

Müzik: 25 m2 – Cenk Çelebioğlu

Sanat Yönetmeni: Yiğit Abik

Post Prodüksiyon: Samet Varol

Renk Düzenleme: The Post Brothers – Ercan Küçük

Medya ajansı: People Initiative

PR Ajansı: Artı İletişim Yönetimi