in

Avrupa’dan, PeP ile para transferi yapanlara 50 TL Hediye

PeP para transferi

Türkiye’nin yerli dijital cüzdanı PeP ile para transferi yaptığınızda avantajlardan yararlanmaya devam ediyorsunuz. Avrupa’da yaşayan ve Türkiye’deki yakınlarına para transfer eden ya da Türkiye’de yaşayan ve Avrupa’dan para transferi alanlar için kolaylık ve maliyet avantajı sunuyor. Böylece hem para transferi gerçekleştiriyor hem de avantajlı konuma gelmiş oluyorsunuz.

PeP ile para transferi çok kolay

Üstelik, 30 Kasım tarihine kadar, 50 TL hediye kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise Avrupa’dan PeP’e 2.000 TL ve üzeri para transferinde, transfer edilen tutarın karttan harcanması ve sadece bu koşulun yerine getirilmesi.

Kart sahiplerinin dünyanın dört bir yanında ve internette yaptıkları harcamaları avantajlı döviz kurları ile gerçekleştirebiliyorlar. Yurt dışı ATM’leri komisyonsuz kullanabilme imkanı sunan PeP, yurt dışından ülkemize ve ülkemizden yurt dışına yapılan para transferinde, 7/24 ve anında gönderim olanağını sunuyor. Bunun yanı sıra önemli bir fiyat avantajı da sağlıyor. PeP üyeleri, yüzde 50’ye varan oranda düşük maliyetlerle para alıp gönderebiliyorlar. İngiltere ya da her hangi bir Avrupa Birliği ülkesinden Türkiye’ye ister hafta içi, ister hafta sonu, dilenen her saatte yapılan para transferi dakikalar içerisinde alıcı hesaba geçiyor.

PeP kullanıcılarına farklı avantajlar sunuyor. 30 Kasım tarihine kadar yurt dışından Türkiye’ye gerçekleştirileceğiniz para aktarımı da bu avantajların birinden yararlanma şansı sunuyor. Türk Lirası ile 2.000 TL ve üzerine denk gelen Euro ve GBP gönderimlerinde, kart sahibine 50 TL hediye ediyor. Hediye 50 TL’nin kullanılabilmesinin tek şartı ise, transferle gelen tutarın çekim yapılmadan PeP Visa Kart ile harcanması.