in

Felece, iletişim ajansı için FM İletişim’i seçti

Felece FM iletişim

Veri teknolojileri alanında lider şirketlerden biri olan Felece, iletişim ajansı olarak FM İletişim’i seçti. Marka, FM İletişim’den stratejik iletişim, medya ilişkileri, gündem yönetimi, ürün iletişimi ve liderlik iletişimi alanlarında hizmet alacak.

Felece ve FM İletişim beraber çalışacak

FM İletişim, SAP Gold Partner’ı olan teknoloji şirketi Felece’yi müşteri portföyüne ekledi. SAP ve non-SAP ürünler konusunda farklı teknoloji ve metodolojileri bir araya getiren Felece, dijital dönüşüm yolculuklarında kurumlara uçtan uca teknoloji desteği veriyor. Yaklaşık 300 kişilik uzman kadrosu ve ileri teknolojiyle donatılmış Ar-Ge merkeziyle yarınlar için çözüm üretmeye odaklanan Felece’nin, ulusal ve uluslararası birçok ödülü de bulunuyor.

FM İletişim yeni müşterisine stratejik iletişim, medya ilişkileri, gündem yönetimi ve lider iletişimi gibi konularda hizmet verecek. FM İletişim’in hizmet verdiği markalar arasında Felece’nin yanı sıra Bir Günde Kargo, Sofra Compass Group Türkiye, Hotelya, BAREM, Lets Club, MealBox, MKSDevO ve Türkiye Seramik Federasyonu yer alıyor.