in

Garanti BBVA Kadın Girişimci Yönetici Okulu Kuşadası’nda

Garanti BBVA kadın girişimci

Garanti BBVA ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle, 2012 yılında başlayan “Kadın Girişimci Yönetici Okulu” bu kez Kuşadası Ticaret Odası’nın katkılarıyla Kuşadası’nda kadın girişimcilerle buluşuyor.

Garanti BBVA Kadın Girişimci Yönetici Okulu, hayalleri gerçekleştiriyor

Kadın Girişimci Yönetici Okulu, Türkiye’nin farklı illerindeki kadın girişimcilere ulaşmak için kurulmuştur. Kadın girişimcilerin, uluslararası arenada rekabetçi güçlerini artırmak ve girişimci ruhlarını desteklemek amacıyla düzenlenmiştir. Ayrıca kadın girişimcilerin, işlerini büyütmek ve sürdürülebilir kılmak da amaçları arasında yer alır.

Garanti BBVA’nın Kadın Girişimci Yönetici Okulu programı kapsamında bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanında 3 bine yakın kadın girişimciye ücretsiz eğitim sağlandı. 19 Ekim – 13 Kasım tarihleri arasında Kuşadası Ticaret Odası Konferans Salonu’nda sınırlı kontenjan ile gerçekleştirilecek Kadın Girişimci Yönetici Okulu’na katılmak isteyen adayların 16 Ekim 2020 tarihine kadar bu adresten online başvuru yapması bekleniyor. Eğitime katılacak adayların, online başvuruların ardından, başvurunun geçerli olabilmesi için15-16 Ekim 2020 tarihlerinde Kuşadası Ticaret Odası’na giderek kesin kayıt yaptırmaları gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Apple bazı Mac’lerde kendi işlemcisini kullanacak

Boğaziçi Üniversitesi eğitmenleri ve profesyoneller tarafından verilen eğitimler bu yıl hem yüz yüze hem de dijital platform üzerinden verilecek. Dijital pazarlama, insan kaynakları, müşteri deneyimi, yönetimsel kodlama, finansman yönetimi gibi girişimcilerin işlerini yönetmelerinde fark yaratacak alanlara odaklanılıyor.

Bu eğitimler ile girişimcilerin hem eğitim ihtiyaçlarını gidermek hem de girişimcilik konusunda rol model sinerjisi yaratmalarını sağlamak amaçlanıyor. Aynı zamanda ihtiyaç duydukları bilgi birikimini arttırmak hedefleniyor.