in

HP, yüksek hacimli yeni mürekkep tanklı yazıcılarını tanıttı

HP Inc., KOBİ’ler ve evde yüksek hacimli baskı işlemi yapanların, kesintisiz çalışacak kablosuz mürekkep tanklı yazıcı ihtiyacına yönelik, yeni HP DeskJet GT 5820/10 All-in-One serisini piyasaya sürüyor.

HP Türkiye Baskı Sistemleri Kategori Müdürü Serkan Bayır, yeni ürünlerle ilgili şunları söylüyor: “Yüksek hacimli baskı ihtiyacı duyan kullanıcılar ve KOBİ’ler verimliliğe odaklanmıştır ve sürekli olarak maliyetlerini azaltıp iş süreçlerini hızlandıracak yenilikler ararlar. Yeni HP DeskJet GT Serisi yüksek kaliteli, dayanıklı baskıları daha uygun maliyetli hale getirirken, kablosuz baskı anlayışına da mürekkep dolumunu kolay ve zahmetsiz hale getirerek katkı sağlıyor.”

HP DeskJet GT Serisi, üçlü set HP renkli şişelerle 8.000 sayfaya kadar baskı alabiliyor. HP siyah mürekkep şişesiyle de 5.000 sayfaya kadar baskı işlemi gerçekleştirebiliyor. Orijinal HP mürekkepleri, özel formülleri sayesinde keskin netlikte metinler, canlı grafikler ve fotoğraflar sunarken, baskılar profesyonel kalitede ve kenarsız olmalarının yanında suya ve solmaya4 karşı daha dayanıklı hale geliyor.

HP’nin yenilikçi dökülme yapmayan dolum sistemi sayesinde mürekkebi yenilemek de temiz ve kolay bir işlem haline geliyor3. Şişeler, herhangi bir sıkma işlemi gerekmeden doğrudan mürekkep tankına takılabiliyor. Kullanıcılar ayrıca, şeffaf mürekkep tankları sayesinde mürekkep seviyesini kolaylıkla kontrol edebiliyorlar.

Günümüzün çalışma koşulları için internet bağlantısı ve kablosuz teknoloji büyük önem taşıyor. Yeni HP DeskJet GT 5820 çok fonksiyonlu yazıcı, kullanıcıların akıllı telefon ve tablet üzerinden uzaktan bağlantı ile çalışmalarını kolaylaştırıyor. Yazıcı, yalnızca bir mobil cihaz kullanımıyla, kutudan çıkar çıkmaz kurulabiliyor. Kablosuz bir ağın bulunmaması durumunda dahi, Wi-Fi direct kullanıcılara mobil cihazlardan doğrudan yazıcıya bağlanma imkânını tanıyor.

HP All-in-One Printer Remote uygulamasıyla kullanıcılar mobil cihazları üzerinden e-postaya ya da bulut depolama servisine tarama işlerini çabucak gönderebiliyorlar.5 AirPrint™ kullanarak iPhone® ve iPad® gibi çeşitli cihazlardan ya da Android™, Windows® 8, Windows® 10, ve Google™ Chrome™ işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerden kolaylıkla baskı alabiliyorlar.

Yeni HP DeskJet GT 5810 çok fonksiyonlu yazıcı, kablosuz kapasitesi dışında HP Deskjet GT 5820 çok fonksiyonlu yazıcıyla aynı işlevleri sunuyor.

Ürüne erişim ve fiyat:
HP Deskjet GT 5820 All-in-One: Kasım ayından itibaren 699 TL’den başlayan fiyatlarla Vatan Bilgisayar mağazalarında satışta olacak.
HP Deskjet GT 5810 All-in-One: Kasım ayından itibaren 599 TL’den başlayan fiyatlarla Vatan Bilgisayar mağazalarında satışta olacak.
HP GT51 Siyah ve HP GT52 Renkli Orijinal Mürekkep Kartuş Şişeleri Kasım sonu itibariyle 32 TL’den başlayan fiyatlarla Vatan Bilgisayar mağazalarında satışta olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Secure Boot nedir, nasıl kullanılır?