in

McAfee üstün hız performansına imza attı

Dünyanın lider dijital güvenlik markası McAfee, bağımsız test kuruluşu AV-Comparatives’in küresel çapta gerçekleştirdiği güvenlik performansı testinde ‘En Yüksek Değer’ ile derecelendirildi.
McAfee, bağımsız zararlı yazılım test laboratuvarı AV-Comparatives’in yılda iki kez gerçekleştirdiği ve küresel çapta bir değerlendirme sunan performans testinde üstün bir başarıya imza attı. İnternet Güvenliği 2017 Performans Testi’nde pek çok zorlu kriterde değerlendirilen McAfee, en üst düzey derecelendirme ödülü olan ADVANCED+’a layık görüldü. McAfee, bu performansıyla bir kez daha dünyanın en hızlı üreticileri arasında yer aldı.

İnternet kullanıcılarının diledikleri yerden, diledikleri zaman güvenli ve hızlı bir şekilde tüm cihazlarını kullanabilmeleri hedefiyle çalıştıklarını dile getiren Intel Security Tüketici, Mobil ve Kobi İş Birimi Başkan Yardımcısı Nick Viney, “Dakikada 300’ü aşkın yeni tehdidin yayıldığı bir ortamda dijital güvenliği sağlamanın tek yolu siber suçlulardan çok daha hızlı olmak. McAfee ürünlerimizle sürekli kendini yenileyen bu tehditlere karşı bulut tabanlı sistemler ve makine öğrenimi gibi yenilikçi uygulamalar sunuyoruz ve hızlı, esnek ve gelişmiş bir güvenlik performansı sağlıyoruz. Dünyanın saygın zararlı yazılım test laboratuvarı AV-Comparatives’in yapmış olduğu bağımsız testler de çalışmalarımızın başarılarını kanıtlar nitelikte” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bilgisayarınızı derin tehditlere karşı kontrol edin

McAfee, yeni nesil bir anti-zararlı yazılım motoru ile daha etkin ve verimli güvenlik çözümleri sunan 2017 ürün portföyü ile de AV-Comparatives testlerinde, tehdit tespitinde %100 başarı göstermiş ve AV-Test’te de 13 tam puan almıştı.