in

Migros 7/24 self servis mağazası açıldı

Migros 7/24 self servis mağazası

Migros 7/24 self servis mağazası ile Türkiye’de ilk olan bir uygulamayı başlattı. Migros, bu hamlesiyle yeniliklerine bir yenisini ekledi.

Migros, 7/24 self servis mağazası ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi

Yenilikçi hizmetleriyle müşterilerinin yaşamına pratik çözümler getiren ve perakendede birçok öncü uygulamaya imza atan Migros, Türkiye’nin ilk 7 gün 24 saat açık olacak olan self servis mağazası Ataşehir’de müşterilerinin deneyimine açtı.

Türkiye’de perakende sektörüne öncülük eden, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran ve hız kazandıran birçok yenilik sunan Migros, bir ilki daha gerçekleştirdi. Türkiye’nin ilk 7/24 mağazası, onlarca farklı ürünle Ataşehir Migros mağazasında servise başladı ve müşterilerini bekliyor.

Pilot çalışma olarak Ataşehir MMM Migros mağazasının önüne kurulan Migros’un self servis mağazası, şimdilik 88 farklı ürünle hizmet veriyor. Şarj kablosundan kolonyaya, kırmızı mercimekten cilt bakım kremine kadar birçok farklı marka ve kategoride ürüne sahip mağaza, zamansız alışveriş kolaylığı ile Migros müşterileri için deneyime açıldı. Ürün portföyü, teknik ve ödeme yöntemi alternatifleri Migros müşterilerinin deneyimi ile gelişirken, devreye alınan ilk mağaza bu geliştirmeler ile farklı lokasyonlarda yaygınlaşabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yapay zeka Migros'a yaradı