in

Netflix şifresini yasal olarak paylaşmanın yolu bu eklentide

Eklentiyle, arkadaşlarınız giriş bilgilerinize erişmeden otomatik olarak hesabınıza girebilecek

Netflix şifresini yasal olarak paylaşmanın yolu Donotpay eklentisinde

Netflix şifresini yasal olarak paylaşmanın yolu bu eklentide…

Yapay zeka destekli, yasal tavsiyeler paylaşan bir uygulama sunan DoNotPay, Disney Plus, Netflix ve diğer ücretli abonelik sistemi sunan yayın servislerindeki haklarınızı, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlamak için bir ürün yayınladı.

Netflix, Spotify, Amazon Prime şifresi nasıl paylaşılır?

Netflix şifresini yasal olarak paylaşmanın yolu, DoNotPay’in paylaştığı Google Chrome eklentisini kullanmak. Bu eklentiyle Amazon Prime ya da Spotify gibi ücretli abonelik hizmeti sunan platformların web sitesine giriş yapıyorsunuz.

Bunun ardından, tarayıcının üzerinde yer alan DoNotPay simgesine tıkladıktan sonra, “Generate Link” butonuna tıklayarak, paylaşılabilir bir bağlantı oluşturuyorsunuz. Bu bağlantı ile, arkadaşlarınız ve sevdikleriniz, ücretli abonelik gerektiren sitelere giriş yapabiliyor.

Bağlantının gitmesi için, dilerseniz bir e posta adresi de girebilirsiniz. Eklenti aynı zamanda, kendi hesabınıza erişim karşılığında başka bir kişinin hesabına erişmenize olanak tanıyan bir değişim özelliği de sunuyor.

E posta ile gönderilen bağlantıya tıklandığında, sistem kimlik doğrulaması istemektedir ve bunun ardından, abonelik gerektiren sistemlere sorunsuz bir şekilde girilebilir.

Aslında şifreyi paylaşmadan hesabı paylaşıyor

Aslında sistemin işleyişi, doğrudan şifreyi paylaşmak yerine mevcut giriş durumunu saklayan çerezin aktarımı şeklinde. Çerez üzerinden girilen hesabın ardından, giriş yapan kullanıcılar gerçek şifrenizi göremezler. Ancak giriş yaptıktan sonra müzik, film, TV gibi hizmetleri alabilir, izleme listenizi değiştirebilir, hesabı kendi hesapları gibi kullanabilirler.

DoNotPay’in yarstıcısı Joshua Browder, yaptığı açıklamada bir hesabın kaç kişi ile paylaşılabileceğine yönelik bir sınır olmadığını söyledi. Ancak uygulamalar, bazı hizmetlerin aynı anda kaç cihazın akışı üzerinden tüketilebileceğine ilişkin sınırlar koyuyorlar.

İlginizi çekebilir:  Apple dizi ve film yapacak