in

PayTR dijital cüzdan entegrasyonunu tamamladı

dijital cüzdan

PayTR  dijital cüzdan entegrasyonunu tamamladı. 15 bin müşterisi Mastercard’ın dijital cüzdanını kullanabilecek.

Yerli ödeme kuruluşu PayTR, Mastercard’ın geliştirdiği dijital cüzdan Masterpass ile entegrasyonunu tamamladı. PayTR, 12.000’den fazla üye iş yerinin sadece tek bir tık ile güvenli ve kolayca ödeme yapmasını sağlıyor.

PayTR, %100 yerli sermaye ile kuruldu. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk yerli ve milli ödeme kuruluşu. Mastercard ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında şirketin dijital cüzdan uygulaması Masterpass ile entegrasyon sürecini tamamladı. Bu entegrasyon ile beraber 15 bin müşterisine tek bir tık ile güvenli ve kolayca ödeme yapma imkanı sağlıyor. PayTR aynı zamanda uygulamanın çeşitli kampanyaları sayesinde müşterilerinin cirolarının da artmasına yardımcı olacak.

PayTR, İşletmeler için yeni bir ödeme kanalı hizmeti sunuyor. Bu ürün sayesinde müşteriler kartlarını uygulamaya ekleyerek sonraki alışverişlerini kart bilgilerini girmeden kolayca tamamlayabiliyorlar.

PayTR Genel Müdürü Tarık Tombul, “PayTR olarak 10 yılı aşkın süredir işletmelere kusursuz bir ödeme hizmeti sunuyoruz. Teknolojinin sağladığı tüm kolaylıkları hızlı ve güvenli bir şekilde üye işyerlerimiz ve müşterilerine sunmak en temel hedeflerimiz arasında yer alıyor. Mastercard ile yapmış olduğumuz bu iş birliğiyle 15 bin üye işyeri isterlerse Masterpass altyapısıyla ödeme kabul edebilecek, müşterileri de kusursuz altyapılarımızla kart bilgilerini girmeden ödeme işlemlerini tamamlayabilecek ve uygulamanın kampanyalarından faydalanabilecek. İşletmelerin ve tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran yeni ürün tasarımlarımız ve bu tür işbirliklerimiz hız kesmeden devam edecek” diyerek konu ile ilgili düşüncelerini aktardı.