Marka

Teknosa’dan sevgililer günü kampanyası

Yazı:  | 

Teknosa sevgililer günü kampanyası ile birçok ürünü avantajlı fiyatlarla sunuyor.

Teknosa Sevgililer Günü Kampanyası ne gibi avantajlar sunuyor?

Teknoloji perakendecilsi Teknosa, Sevgililer Günü’ne özel eğlendirirken kazandıran Tekno Quiz yarışması ve farklı ürün gruplarında düzenlediği özel kampanyalarla çiftleri mutlu ediyor.

7-17 Şubat tarihleri arasında geçerli kampanyalar ile sevgilisine keyif ve teknoloji dolu hediye arayanlar, birçok teknolojik ürüne avantajlı fiyatlarla erişiyor.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, sevgililer gününe özel kampanyası ile Sevgililer Günü’nde çiftleri hem eğlendirecek hem de hediye seçimini kolaylaştıracak çeşitli kampanyalar düzenliyor. 7-17 Şubat tarihleri arasında geçerli yılın bu en anlamlı gününe özel kampanya ile çiftleri sevindiriyor.

Çiftler akıllı telefondan tablete, kişisel bakımdan giyilebilir ürün ve aksesuarlara kadar birçok teknoloji ürününe uygun fiyatlarla sahip oluyor.

Çiftleri heyecanlandıracak yarışma

Teknosa, keyifli yarışması Tekno Quiz’i, 10-15 Şubat tarihleri arasında aşk temasıyla düzenleniyor. İçerisinde Sevgililer Günü’yle bağlantılı çoktan seçmeli sorular yer alan “Tekno Quiz” dijital bilgi yarışmasına teknoquiz.com sitesinden ulaşılabiliyor.

Yarışma kapsamında belirlenen süre zarfında toplam 10 sorudan 6 soruya doğru yanıt vererek testi tamamlayanlar Teknosa mağazalarında ve teknosa.com’da geçerli 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde 100 TL indirim kazanıyor.