in

Telefon numarasından telefonun yeri nasıl bulunur?

Telefon numarasından telefonun yerini bulma 2020, telefon numarasından konum tespiti
Telefon numarasından telefonun yerini bulma 2020

Telefonunuzun çalınmasından veya kaybolmasından endişe ediyorsanız, başvurabileceğiniz oldukça kullanışlı çözümler var. Bunlardan bir tanesi de telefon numarasından telefonun yerini bulma imkanı sunan Spyie isimli telefon takip uygulaması. Bu uygulamayı kullanarak operatörünüze başvurmadan, çok sayıda evrak işiyle uğraşmadan, telefonunuzu, telefon numarasıyla bulabilirsiniz. İşte telefon numarasından telefonunuzun yerini tespit etmek için kullanabileceğini Spyier uygulaması ve kullanımı.

Telefon numarasından telefonun yerini bulma uygulaması: Spyier

Spyier, telefonunuzun yerini bulmak için kullanabileceğiniz en kapsamlı ve en iyi telefon takip uygulamalarından bir tanesidir. Bu uygulamayı kullanarak, herhangi bir web tarayıcı üzerinden telefonunuzun konum geçmişini ve takip edebilir veya gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz.

Spyier, iOS işletim sistemli iPhone’larda ve Android işletim sistemli Samsung, Huawei ve Xiaomi gibi telefonlarda, telefon takibini mükemmel hale getiren çok sayıda özellikle donatılmıştır. Bu uygulama şu an dünya üzerindeki 190’dan fazla ülkede, milyonlarca kişi tarafından kullanılan oldukça popüler bir uygulamadır.

Spyier’i kullanmak oldukça basit ve kolaydır. Ve onu kullanmak için herhangi bir teknik bilgi ve beceriye gerek yoktur. Birkaç dakika içerisinde, telefon numarasından konum tespiti yapmaya hazır hale gelir.

Spyier’in en iyi telefon takip uygulaması olarak gösterilmesinin sebebi

Spyier, pek çok kişi tarafından en iyi telefon takip uygulaması olarak gösterilmektedir. Bunun sebebi kullanıcılarında çok sayıda benzersiz ve etkili özellik sunmasıdır. Spyier’in sunduğu özellikler arasında şunlar vardır:

Hassas konum takibi

Spyier, hedef cihazın konumunu tespit etmek için telefonun SIM kartını, Wi-Fi’sini ve GPS’sini kullanır. Ve herhangi bir cihaz üzerinden telefonun konumunu gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlar. Coğrafi koordinatlar, adres ve yakındaki yerler gibi daha pek çok ayrıntıyı kullanıcıya gösterir.

Spyier telefonun tüm hareketlerini takip eder. Bu sayede cihazın konum geçmişini ve nerede ne zaman ve ne kadar bulunduğunu görmek mümkün hale gelir. Telefon numarasından telefonun yerini bulma işlemini en mükemmel şekilde gerçekleştirebilmek için Google tarafından desteklenmiş 3D sokak görünümlerini ve uydu görüntülerini kullanıcıya sunar.

Gizli mod özelliği

Şayet telefonunuz çalındıysa hırsızın, telefonu takip ettiğinizi bilmesini istemezsiniz. Bu konuda Spyier’ın gizli mod özelliği devreye girer. Uygulama tamamen arka planda çalışır ve varlığına dair herhangi bir işaret bırakmaz. Yani telefonunuzu ele geçiren kişi herhangi bir cihaz bulma uygulaması kullanıp kullanmadığınızı kontrol etse bile, Spyier uygulamasını göremez.

Root veya Jailbreak gerektirmemesi

Piyasada bulunan pek çok telefon takip uygulaması, GPS konumuna erişmek için telefonunuzu root etmenizi veya jailbrak işlemi yapmanızı talep eder. Bu veri kaybına yol açabilecek riskli bir işlemdir. Ayrıca root ve jailbreak telefonunuzu garanti kapsamından çıkarmaktadır. Spyier ise telefonunuzu root’suz veya jailbreak’siz bir şekilde takip etmenize ve bulmanıza olanak sağlar.

33’den fazla benzersiz özellik

Spyier’in sunduğu özellikler bunlarla sınırlı değildir. Telefon numarasından telefonun yerini bulma imkanı sağlayan bu uygulama, 33’den fazla benzersiz özellik ile birlikte gelir. Telefonunuzun konumu dışında, arama geçmişi, e-postalar, kısa mesajları da görüntülemenize olanak sunar.

Aynı şekilde sosyal medya hesaplarınızda neler olduğunu, yayınlanan, paylaşılan dosyaları, yapılan aramaları ve telefonunuzu kullanan kişinin gerçekleştirdiği tüm etkinlikleri Spyier sayesinde görebilirsiniz.

Spyier ile birlikte gelen en iyi özelliklerden bir tanesi ise, klavyede yazılan tüm yazılara erişebilmenizdir. Yani hırsız parolalarınızı ve kullanıcı adlarınız değiştirse bile, klavye yazma geçmişi üzerinden bunları görebilirsiniz. Bu sayede hesaplarınız çalınsa dahi daha sonra kurtarabilirsiniz.

Telefon numarasından konum tespit etme uygulaması Spyier nasıl kullanılır?

Spyier ile telefon numarasından yer bulmak oldukça basit ve kolaydır. Bunun için uygulamayı telefonunuza indirmeniz ve etkinleştirmeniz yeterlidir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra herhangi bir telefon veya PC üzerinden internet tarayıcıya girerek, telefonunuz ile ilgili konum bilgilerine erişebilirsiniz.

İşte telefon numarasından telefonun yerini bulma uygulaması Spyier’i kurmak ve kullanmak için yapmanız gerekenler.

  • İlk olarak ücretsiz bir hesap oluşturmak için Spyier’in resmi web sitesini ziyaret edin. Geçerli bir e-posta adresi ile kayıt oluşturun.
  • Ardından takip etmek istediğiniz cihaz veya cihazlarla ilgili bir abonelik paketi seçin. Şayet takip etmek istediğiniz cihazların sayıdı birden fazlaysa aile paketini tercih edebilirsiniz.
  • Son adımda uygulama ile ilgili bir kurulum sihirbazı e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Şayet iOS işletim sistemli bir iPhone kullanıcısıysanız, uygulama sizden iCloud kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmenizi ister. Bu bilgileri girdikten sonra birkaç dakika içerisinde kurulum işlemi tamamlanır.
  • Şayet bir Android kullanıcısıysanız, telefonunuza 2 MB büyüklüğündeki Spyier uygulamasını indirmeniz gerekir. Uygulamanın kurulumu yalnızca birkaç dakika sürer. Uygulamayı yükledikten sonra, mevcut uygulamalar arasında gözükmemesi için gizleyin. Bu sayede biri kontrol ettiğinde uygulamayı göremeyecektir.

Spyier uygulaması cihazınızın işlevselliğini etkilemeden tamamen arka planda çalışır. Artık Telefon numarasından telefonun yerini bulma işlemini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, herhangi bir web tarayıcı üzerinden Spyier kontrol paneline giriş yapmaktır.

İlgili panele erişim sağladığınızda, ekranın sol tarafında Konum veya SIM şeklinde bir seçenek belirecektir. Buradan cihazınızın ayrıntılı konum geçmişini kontrol edebilirsiniz.

Spyier ile telefon numarasından telefonun yerini bulmak tespit etmek oldukça kolaydır. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir teknik deneyime ihtiyacınız yoktur. Arayüz kullanıcı dostudur ve tüm işlemleri yalnızca birkaç dakika içinde tamamlamak mümkündür.