in

Türkiye’nin en büyük LG Brand Shop’u İzmir’de açıldı

LG Brand Shop İzmir'de açıldı

Türkiyenin en büyük LG Brand Shop’u İzmir’de açıldı. Teknoloji merkezi teması ile açtıkları mağazada bulunan LG ThinQ Deneyim Alanı’nda pek çok yeni nesil teknoloji sergileniyor.

LG Electronis, İzmir Hilltown Alışveriş Merkezi’nde Türkiye’nin en büyük LG Brand Shop’unu sevenleriyle buluşturdu. Açılış konuşmasını LG Türkiye başkanı Jeff Cheh yaptı. 335 m2 büyüklüğündeki mağazada başta LG markalı TV, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve bulaşık makinesi olmak üzere, klima, ses sistemleri ve hoparlörler bulunuyor. LG Brand Shop’un bir diğer özelliği de içerisinde yeni nesil teknolojileri misafirleriyle buluşturduğu LG ThinQ Deneyim Alanı.

LG ThinQ Deneyim Alanı’nda yeni nesil teknolojiler

Türkiye’nin en büyük LG Brand Shop’u iİzmir Hilltown Alışveriş Merkezi’nde açılışını gerçekleştirdi. İçerisinde yer alan yeni nesil teknoloji deneyim alanı LG ThinQ Deneyim Alanı, birbiriyle konuşabilen ve uzaktan yönetilebilen LG ürünlerini sergiliyor. Deneyim alanında en çok dikkat çeken ürünler arasında LG InstaView buzdolabı ve LG ThinWash çamaşır makinesi yer alıyor.

LG ThinQ ile daha kolay bir hayat

Geliştirdikleri yapay zeka teknolojisini ve IoT özelliklerini birbirine entegre eden LG ThinQ teknolojisi, ürünlerin birbirleriyle iletişim kurabilmesini ve kullanıcıların hayatını kolaylaştırmasını amaçlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Banabi tüketicilerin online sipariş haritasını açıkladı

LG ThinQ sayesinde kullanıcılar evlerindeki çamaşır makinelerinden klimalara, buzdolaplarından televizyonlarına kadar çeşitli ev ürünleriyle etkileşimde bulunabiliyor. Ev sahipleri, uygulama sayesinde beyaz eşyalarını uzaktan da harekete geçirip istedikleri zaman aralığına göre programlayabiliyorlar.

Aynı zamanda LG ThinQ, ev içerisinde aynı cihazları farklı şekillerde kullanan kişileri algılıyor ve her bir kullanıcı için kişiselleştirilmiş deneyimler sunuyor.

Bilsev Grup iş birliğiyle ile açılan ve teknoloji merkezi niteliği taşıyan yeni LG Brand Shop, Haftanın 7 günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında İzmir Hilltown Alışveriş Merkezi’nde hizmet veriyor.