in

A101 Kapıda, 81 ilde aynı anda hizmete başladı

A101 Kapıda

Aynı gün içinde adrese teslimat özelliği ile öne çıkan “A101 Kapıda” uygulaması, çok hızlı bir şekilde tüm Türkiye’ye yayıldı. “En Yeni A101 Şubesi’’ sloganıyla ilerleyen dijital uygulama sayesinde A101, ülkenin köşe bucak her yerine erişim iddiasını, aynı gün teslimat servisi ile dijital platformda da korudu.

A101, Türkiye’nin her ilçesinde yer alan 9.000’den fazla marketi ile en yaygın perakende zinciri. Bu sene 12. kuruluş yıldönümü olan 28 Nisan’da, kaliteli ürünleri en ucuz fiyatla sunma misyonunu sürdürdü. Hatta bir ileri noktaya taşıyarak “A101 Kapıda” mobil uygulamasını başlatmıştı. Belli başlı şehirlerde başlayan uygulama 4 ay içinde A101’e yakışır bir şekilde hızla büyüyerek, 81 ili kapsar hale geldi.

Eylül ayından itibaren 81 ilde de aktif olan uygulama sayesinde, en ucuz ve kaliteli market alışverişi adresinize taşınabiliyor. Yepyeni bir A101 deneyimi sunan “A101 Kapıda” mobil uygulaması ile üye girişi yapılarak kayıt olunduktan sonra, istenilen ürünler seçilip, uygun saat aralığı işaretlenerek cep telefonu üzerinden kolayca sipariş verilebiliyor. En yakındaki A101 marketinin stoklarından tedarik edilen ürünlerle aynı gün adrese teslimat sağlanıyor. Gıda (taze meyve sebze, et süt şarküteri ürünleri, bakliyat, unlu mamüller vb), temizlik, kozmetik, ofis&kırtasiye vb kategorilerdeki tüm ürünler uygulama üzerinden sipariş edilebiliyor. Ödemeler online olarak kredi kartı ile yapılabiliyor. Ayrıca kart saklama özelliği bulunan uygulamada siparişlerin dağıtımı A101 Kapıda logolu özel araçlar ile gerçekleştiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MediaMarkt ve istegelsin iş birliği yaptı