in

Arçelik Ultra Hijyen Serisi reklam filmi yayında

Arçelik Ultra Hijyen Serisi reklam filmi yayında

Arçelik, Ultra Hijyen serisi reklam filmi yayına girdi. Şirket, yoğun bir AR-GE sürecinin sonunda, tüketicilerin beklentilerini göz önüne alarak geliştirdiği Ultra Hijyen Serisi’ni, “Evinizi Koruma Teknolojisi” mottosuyla tanıttı.

Arçelik Ultra Hijyen Serisi reklam filmi:“Evinizi Koruma Teknolojisi”

Arçelik, son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altında bırakan pandemi döneminin de etkisiyle geliştirdiği ve uzun bir AR-GE sürecinden geçirdiği yeni beyaz eşya serisi olan, Ultra Hijyen Serisi’ni, tanıttı. Daha önce de, COVID-19 ile mücadele sürecinde geliştirdiği yeni projeleri ile ilgi odağı olan Arçelik, bu sefer de tüketicilerin beklentileri ile içinde bulunduğumuz pandemi döneminin gerekliliklerinin değişmesini ön planda tutuyor.

Ultra Hijyen Serisi, UV temizleme cihazından çamaşır ve kurutma makinelerine, buzdolabından bulaşık makinesi ve ankastre fırına virüs ve bakterilerin yüzde 99,9’unu öldüren teknolojilerle donatılmış, Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerden oluşuyor. Havas İstanbul imzalı kampanya ile Arçelik, COVID-19 ile mücadele sürecinde yaptığı özverili çalışmalarına bir yenisini eklerken, “Bu Ülke Bizim Evimiz” diyerek toplumsal sorumluluğunun da altını çiziyor.

Birçok evde geçen reklam filminin odağında aileler yer alıyor. Sıcak bir ortamı bulunan bu evlerde, COVID-19 tedbirlerince, etrafın dezenfekte edilmesi, kurallara uyulması ve yeni Arçelik Ultra Hijyen serisi’nin bu tedbirlere katkıları işleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Twitter hesapları nasıl ele geçirildi?

Reklam filminin prodüksiyonu Depo Film tarafından gerçekleştirildi.

 

Reklam Künyesi

Reklamveren: Arçelik

Reklamveren Temsilcisi: Mehmet Tüfekçi, Pınar Gedik, Derya Ertürk İnsel, Özdem İkizer Yüken

Reklam Ajansı: Havas İstanbul

CCO: Ergin Binyıldız

ECD: Volkan Dalkılıç

Kreatif Ekip: Mustafa Gülsen, Eray Hökelek, Burak Gürses, Ümit Açıkdilli, Barış Köprülü

Müşteri İlişkileri Ekibi: Berk Yılmaz, Birol Ecevit,Yiğit Uysal, Ecenur Karaaslan

Ajans Prodüktörü: Sıla Salgın, Gözde Bilir

Prodüksiyon: Depo Film

Yönetmen: Serdar Dönmez

Seslendirme: Halit Ergenç

Müzik Yapım: 3K1A

Post Prodüksiyon: Sinefekt