in

Fall Guys, Twitter hesabından Godzilla kostümünü duyurdu

Fall Guys Godzilla

İnsanların ilgisini çekecek karakterleri oyuna katmak istediklerini daha önceki röportajlarında dile getiren Fall Guys ekibinin yeni hedefi Godzilla oldu. Sonic the Hedgehog yeterli gelmemiş olacak ki, başka bir popüler kültür simgesi olan Godzilla, jellybean olarak karşımıza çıkacak ve oyuna eklenen başka bir pop kültür simgesi olacak gibi görünüyor.

Godzilla ve Fall Guys işbirliği yapıyor

Fall Guys, dün resmi Twitter hesabından paylaştığı duyuruda, Godzilla’nın resmi Twitter hesabını etiketledi ve Godzilla’nın da içinde olduğu bir gif paylaştı. Bu da bunun sadece herhangi bir dev kertenkele değil, Godzilla olduğu konusunda bizlere kesin bir bilgi sunuyor. Ayrıca bunu, uygun ve resmi bir bağlantı kullanarak yapması, durumu daha da netleştirdi. Tabi paylaşımında birçok kez Godzilla ismi geçmesi de belki de durumu en çok kesinleştiren kısım olabilir.

Godzilla’nın Fall Guys versiyonunun oyuna renk katacağı ve yakışacağını düşünmemizin dışında, ki adaletli olmak gerekirse Twitter’dan paylaşılan GIF’te güzel bir jellbean olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor; maalesef eşya dükkanından satın alınacak. Ayrıca Godzilla olarak oynadığınız bu ölçülü versiyon, muhtemelen uzun vadede herkes için heyecan verici ve eğlenceli olacaktır.

Yukarıdakilere ek olarak, Fall Guys karakteriniz için görünümler, bildiğiniz gibi seviye atlayarak veya oyun içi para ile satın alınabiliyor. Crowns ve Kudos’un kendiniz para vererek de satın alabiliyorsunuz. Tam net bir bilgi paylaşılmasa da Godzilla kostümünü mağazadan alınabilecek gibi görünüyor. Bu durumda da ya bolca oyun oynayarak yada sevdiğiniz kaiju’ya olan sevginizi geciktirmeden gerçek parayla satın alınabilirsiniz demek.

Henüz kesin bir tarih verilmedi, ancak Godzilla önümüzdeki hafta Fall Guys’a gelecek gibi görünüyor.