in

Vodafone Karakartallılara Passolig Kart %50 indirimli

Vodafone, Beşiktaşlı aboneleri için geliştirdiği Vodafone KaraKartal platformuyla sunduğu fırsatlara bir yenisini ekledi. Passolig ile yapılan işbirliği kapsamında Vodafone KaraKartallılara özel Beşiktaş logolu Passolig Kart %50 indirimli sunuluyor. Aralık sonuna kadar sürecek kampanya, sadece yeni kart satın alımlarında geçerli. Vodafone KaraKartal’a üye olmak için Vodafone hattından BJK1, BJK3 veya BJK5 yazıp 1903’e göndermek yeterli.
Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, alanında bir ilk olan Vodafone KaraKartal platformuyla Beşiktaşlı abonelerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone’un düzenlediği yeni kampanya kapsamında, ilk kez Beşiktaş logolu Passolig Kart alacak Vodafone KaraKartallılara %50 indirim sunuluyor.

Aralık sonuna kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için PASSOLİG yazıp 6666’ya SMS göndermek veya Avantaj Cepte uygulaması üzerinden ilgili kampanyanın sayfasına girerek kampanya şifresi almak yeterli oluyor. Alınan kampanya şifresi www.passolig.com.tr kart başvuru sayfasında ödeme adımında promosyon kodu alanına girildikten sonra, indirimli bakiye kredi kartı ile ya da anlaşmalı bankalar, stadyum gişeleri ve başka bankalardan yapılacak para transferleri ile nakit ödenerek işlem tamamlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  CANLI: 4.5G ihalesi başladı

Kampanyadan sadece aktif Vodafone KaraKartal üyeleri yararlanabiliyor. Vodafone KaraKartal üyesi olmak için Vodafone hattından BJK1, BJK3 veya BJK5 yazıp 1903’e göndermek gerekiyor.

Vodafone KaraKartal, Eylül ayında da Passolig ile bir kampanya düzenlemiş ve 1 ay süren kampanya kapsamında sunulan kodlar 1 hafta gibi kısa bir sürede tükenerek toplam 988 Vodafone KaraKartallıya fayda sağlanmıştı.

Beşiktaşlılar Vodafone KaraKartal ile takımlarına destek oluyor
Vodafone KaraKartal platformuyla, Beşiktaşlı abonelere tarifeye ek aylık bir ücretle hem takımlarına destek olma hem de çeşitli ayrıcalıklardan yararlanma fırsatı sunuluyor. Vodafone’un zengin tarife dünyasından kendilerine en uygun tarifeyi seçebilen Beşiktaşlı taraftarlar, aylık tarife ücretlerine ek 1 TL, 3 TL ve 5 TL’lik destek paketlerinden birini tercih ederek takımlarına destek olabiliyor. Ayrıca, ücretsiz maç bileti, imzalı forma ve top, takımla birlikte yurtdışına seyahat gibi özel fırsatlar ve ek iletişim faydaları kazanma fırsatına da sahip oluyorlar.

Vodafone KaraKartal hakkında ayrıntılı bilgi için www.vodafone.com.tr/karakartal ziyaret edilebilir.