in

Cloudpunk nihayet kokpit görüntüsüne kavuşuyor

Cloudpunk kokpit görüntüsüne

Cyberpunk kargo şoförü oyunu Cloudpunk, popüleritesi günden güne artan ilgi çekici bir oyun haline gelirken yeni güncelleme ile kokpit görüntüsüne kavuşuyor. Bu yılın başlarında deneme imkanınız olduysa, eksik olan bir şeyler olduğunu hissetmişsinizdir. İnsanlara göre bu eksiklerden en önemlisi uygun bir kokpit görünümü ile yakalayacağınız ilginç havaydı.

Cloudpunk, kokpit görüntüsüne sahip olduktan sonra bambaşka bir havaya bürünecek

Üçüncü şahıs takip kamerası, Nivalis şehrine bir göz atmak için harika ancak aracınız kullanmaya başladığınızda bu harika duygu sıradanlaşmaya başlıyor. Geliştiriceler, ilk başta şehirdeki havayı yakalamak için oyuna Haziran ayında bir birinci şahıs modu ekledi. Bu doğru yönde atılmış büyük bir adımdı. Ancak uygun bir kokpit görüşüne sahip olmayan bir sürüş oyunu ile oradan oraya gitmek sıradan ve basit olacağına herkes katılacaktır.

Geliştirici Ion Lands’den yeni bir güncelleme ile oyuna uzun zamandır beklenen kokpit görünümünü ekliyor. Arabanızın içine veya pencereden dışarıya bakmak veya park etmeyi kolaylaştırmak için kameranızın kilidini açabilir ve yaklaşmanız sırasında ön konsolunuzda holografik kısmından aşağı bakan bir kamera ile aracınızın kontrölünü daha rahat sağlayabilirsiniz.

Yeni gelen güncelleme ile dairenizdeki bazı öğeler ve eşyalar ile etkileşime girebiliyor, rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Ayrıca birkaç seviye tasarımı değişikliği ve denetleyici girişini kolaylaştırmak için bazı ince ayarlar da bu güncelleme ile geldi. Tabi Ion Lands sadece bu güncelleme ile gelen değişiklikler ile sınırlı kalınmayacağını belirtti. Söylenenlere göre oyuna, büyük hikaye güncellemesi ve yeni karakterler ekleyecekler. Bunlara ek olarak aracınızı modifiye edebilecek ve çeşitli yarış görevleri, önümüzdeki güncellemelerde karşımıza çıkacak. Ancak stüdyo çalışanlarının, “Bunları geliştirmemiz daha uzun sürecek” dediği ve oyuna bunlar eklenince İkinci bir oyun gibi olacağını düşündüklerini belirtti.