in

Flight Simulator 2020 hataları ve çözümleri

Flight Simulator 2020 hataları ve çözümleri

Flight Simulator 2020 oynuyor ve oyunun hataları ile sık sık karşılaşıyorsanız, çözümleri sizin için bu yazımızda paylaştık.

Flight Simulator 2020 hataları ve çözümleri

Çok beklenen simülatör, erken benimseyenlerin bir dizi Flight Simulator 2020 sorunuyla karşılaştığını gördü. Yavaş indirme, yükleme çökmeleri, eksik içerik ve daha fazlası. Potansiyel pilotların kokpite girip piste yuvarlanmasını engelleyen birkaç yaygın engel var ve bu yüzden yardım etmek için buradayız. Şimdiye kadar en çok bildirilen Flight Simulator 2020 sorunları için önerilerimiz ve düzeltmelerimiz var; bu, bir sonraki yolculuğunuza başlamak için hava trafik kontrolünden gerekli izni almanıza yardımcı olacaktır.

Flight Simulator 2020 yavaş indirme hızları:

Flight Simulator 2020 ağır bir indirme ve birçok oyuncunun aynı anda erişmeye çalıştığı sunucular yük altında zorlanıyor. Flight Simulator 2020 yavaş indirme hızları yaşıyorsanız, Microsoft aşağıdakileri önerir:

  • Komut İstemi’ni bulun (Windows arama çubuğuna “command” yazın) ve menüden Yönetici Olarak Çalıştır’ı seçin
  • Şunu yazın: netsh int tcp set global autotuninglevel = normal ve ardından enter tuşuna basın
  • Bilgisayarı yeniden başlatın

İndirme hızınızı artırmanın diğer yöntemleri, kablolu bağlantı kullanmak ve Wi-Fi üzerinden indirmekten kaçınmak, onu etkileyebilecek Güvenlik Duvarı veya Antivirüs gibi herhangi bir güvenlik yazılımını kapatmak veya yükleme hedefini başka bir klasör veya sürücüye değiştirmektir. İndirme işleminin askıda olduğunu fark ederseniz, uygulamayı kapatın ve beklemek yerine yeniden başlatın; indirme işleminiz daha önce olduğu yerden devam edecektir.

Flight Simulator 2020, Windows Insider / yayın öncesi sürümünde başlatılamıyor:

Şu anda Windows’un bu sürümüyle ilgili bilinen bir sorun var ve yükleme başlangıcında bir hata kodu bildiriliyor, bu nedenle geçici bir çözüm olarak bunun yerine programı başlatmak için Xbox Uygulamasını kullanmayı deneyebilirsiniz. Almak için Microsoft Store Uygulamasını açın, Xbox’ı arayın ve ardından Xbox (Beta) Uygulamasını seçin. Yüklendikten sonra oturum açın ve oradan Microsoft Flight Simulator’ı başlatın.

Flight Simulator 2020 lütfen disk hata mesajını ekleyin:

Bu hata mesajını daha önce aldıysanız, resmi yayın tarihi geçmiştir artık çözülmüş olmalıdır. Hala sorunu yaşıyorsanız, doğru olduklarından ve satın aldığınız bölgeyle eşleştiğinden emin olmak için bilgisayarınızın tarih, saat ve bölge ayarlarını kontrol edin. Ayrıca Windows Defender ayarlarına erişmeniz ve gerçek zamanlı taramayı geçici olarak devre dışı bırakmanız, oyun önceliğini yüksek olarak ayarlamanız ve tüm kaplamaları kapatmanız gerekebilir.

Elbette, Microsoft Flight Simulator’ın fiziksel sürümüne sahipseniz, bilgisayarınıza doğru diskin takıldığından emin olun.

Flight Simulator 2020 yükleme çubuğu durdu:

Microsoft Flight Simulator’ı başlatırsanız ve mavi çubuk asılıyken yükleme işleminin durduğunu görürseniz, Alt + F4 tuşlarına basarak programdan çıkın. Sim’i birkaç kez daha yeniden başlatmayı deneyin ve bu sorunu çözmezse, programı Yönetici olarak çalıştırın. Bu hata şu anda araştırılıyor, bu nedenle yakında çözülmesi gerekiyor.

Flight Simulator 2020’de lüks veya premium içerik eksik:

Sim’i Steam veya Windows Mağazası’nda kullanıyorsanız ve hakkınız olan Deluxe veya Premium içeriğini görmüyorsanız, hem Microsoft Flight Simulator hem de Steam / Windows Store’dan tamamen çıkış yapın. Ardından, Steam / Windows Mağazası’nı yeniden yükleyin, ardından sim’i tekrar başlatın ve Deluxe veya Premium içeriğin artık sahipli olarak işaretlendiğini ve indirilebilir olduğunu görmeniz gereken pazara gidin.

Bu, eksik lüks veya premium içerik sorununu çözmezse, araştırma için Zendesk aracılığıyla bir destek bileti göndermeniz gerekir.