in

İkinci el araç firması VavaCars, yeni reklam filmini yayınladı

VavaCars ikinci el araç

VavaCars, ikinci el araç sektöründe adını duyurmaya hızlı bir şekilde devam ederken, artan başarısını yeni bir reklam filmi ile süslüyor.

“Herkes arabasını VavaCars’a satıyor”

Reklam filmi, günümüzde sıkça duyduğumuz bir müzik türü olan, rap müzik üstüne kurulu bir şekilde karşımıza çıkıyor. İlk bakışta bir Trap klibini andıran reklam filmi,  VavaCars’a arabasını satan tüm hedef kitleleri bir araya getiriyor. VavaCars’ın sunduğu hizmetlerin kolaylığını ve hızını yaratıcı bir şekilde aktarıyor.

Bir iş insanından tutunda, çekirdek aileye kadar toplumda yer alan her bir bireyi temsilen insanlar, arkadan çalan müzikle birlikte dans edip, aynı zamanda VavaCars’ın özelliklerini bize tanıtıyor. Bunu yaparken insanlar ve ortamların renk tercihi, arkada çalan müzikle birlikte çok uyumlu bir şekilde kullanılıyor. Bunu yaparken de VavaCars’ın insanlara ne gibi kolaylıklar sunduğu bize anlatılıyor.

Being Çözüm tarafından hazırlanan, etkili jingle’ı ile de dikkat çeken reklam filmi, “VavaCars’ın araçları çok iyi fiyata satın alan marka olduğu” ve “Herkesin arabasını VavaCars’a sattığı” mesajlarını eğlenceli bir dille izleyici ile paylaşıyor.

Reklam Künyesi:

Reklamveren: VavaCars

Reklamveren Yetkilileri: Alper Karaer, Eda Günaydın, Elif Sönmez, Emrah Saraç

Reklam Ajansı: Being Çözüm

Kreatif Direktör: Ozan Can Bozkurt

Yaratıcı Ekip: Tuğrul Mengi, Erce Ulusoy, Oktay Nezih Can, Özgür Biçer

Marka Ekibi: Yusuf Ziya Erdönmez, Elif Onat Bozkurt, İrem Terzi, Irmak Başaran

Stratejik Planlama Ekibi: Ahmet Yener, Kerem Can Erdönmez

Prodüksiyon Şirketi: Organic Film

Yönetmen: Onur Erdem

Jingle: Jingle House

Kullanılan Mecralar: Televizyon, dijital